תכנון, עיצוב פנים, וליווי שיפוץ מרכז שרות לרכב- בירושלים.

חזית המבנה לרחוב עוצבה מחדש. במהלך התכנון חיפשתי ליצור "שקט ויזואלי", במקום המראה הסתמי ו"הרועש" של החזית המקורית. החזית תוכננה כך שחיפוי הלוחות הגליים, מותקנים בשיפוע ויוצרים מראה עדכני, אחר ובעיקר בולט על רקע מראה אזור התעשייה המקומי.
חשיבות יצירת חווית לקוח, באמצעות מתן מראה ויזואלי אחיד וקבוע המאפיין את המקום . אלמנטים חיצוניים, צבעים, ושפה עיצובית החוזרת על עצמה כבר מרגע ההגעה לרחוב, דרך הכניסה לאזור הקבלה וההמתנה, ועד אזור המשרדים של המנהלים בקומה העליונה .

בחרתי גופי תאורה שחורים, כך שישתלבו בחלל המתוכנן , ידגישו את האזורים השונים ע"פ ייעודם, וכן, יסייעו בהדגשת אלמנטים תכנונים עיצובים.
את רצפת קומת הכניסה בחרתי לרצף באריחי גרניט פורצלן המדמים פרקט. ריצוף המאפשר מחד "להכיל" את כמות התנועה היומית שעליו ( כמעט ולא רואים לכלוך\אבק\כתמים) ומאידך, מעניק מראה חם וביתי שכמו לקוח מעולמות תוכן אחרים..
דגש מיוחד הושם על פתיחת חזית אזור הקבלה, והמשרדים שבקומה השנייה אל אולם העבודה במוסך במטרה לחזק את "קשר העין" של הלקוחות\העובדים\המנהלים, עם תכונת העבודה היומית בחלל המוסך.
גם חזית פנימית זו-של חלל המשרדים והקבלה, עוצבה מחדש, באמצעות הגדלת והארכתם של הפתחים הפונים למוסך , וגם כאן-ע"י אותו חיפוי דקורטיבי של לוחות פח גלי – אשר מככב בשפה העיצובית במקום.